У Львові відбудуться читання книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса»

0

Онлайн-медіа «Свідомі» спільно з ГО «Форум видавців» організовують публічні читання книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» на підтримку автора та видавництва «Vivat». Захід відбудеться у п’ятницю, 22.10, з 19:00 до 21:00 на площі Ринок перед Ратушею. Про це повідомляє ГО «Форум видавців».

19 жовтня Дарницький районний суд міста Києва заборонив видавництву «Vivat» розповсюджувати надрукований тираж книжки «Справа Василя Стуса». Заборона стосується також і автора книги Вахтанга Кіпіані. Відповідно до рішення суду, ні він, ні видавництво не можуть розповсюджувати і надалі тиражувати книгу, допоки в її тексті не буде усунуто «порушення особистого немайнового права Віктора Медведчука».

Подія покликана привернути увагу більшої кількості людей до цієї ситуації та підтримати видавництво «Vivat» та автора книги Вахтанга Кіпіані.

Публічно уривки зачитають зокрема український поет та письменник, літературознавець Остап Сливинський, програмна директорка ГО «Форум видавців» Софія Челяк, засновниця онлайн-медіа «Свідомі» Анастасія Бакуліна та голова Освітнього центру з прав людини Володимир Бєглов. Після виступу кожного із запрошених гостей буде декілька хвилин вільного мікрофона, коли невеликий уривок з книги зможе зачитати будь-який охочий.

У зв’язку із карантинними обмеженнями на подію обов’язкова попередня реєстрація із зазначенням часу відвідування заходу. Крім того, організатори наголошують на важливості наявності масок та дотриманні соціальної дистанції.

Прямий ефір читань буде транслюватися на сторінки медіа «Свідомі» та ГО «Форум видавців» у соцмережах.

Джерело: «Українська літературна газета» 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я