У росії нелегально продають книжки Кінга та Ролінґ

0
242

На російському інтернет-сервісі для розміщення оголошень Avito з’явились повідомлення про продаж нових книжок Стівена Кінга та Джоан Ролінґ, попри те, що від початку повномасштабної російсько-української війни ці автори заборонили видавати та продавати свої книжки в росії. Про це повідомляє низка російськомовні медіа, що мають статус «іногентів».

Романи «Казка» Стівена Кінга та «Чорнильно-чорне серце» Роберта Ґалбрейта (псевдонім Джоан Ролінґ) нібито випустило луганське видавництво «Трофейная книга» («Трофейна книга»), існування якого не вдається підтвердити.

У книжок відсутній ISBN. Також вихідні дані не містять імен перекладачів.

Піратська версія «Казки» Стівена Кінга раніше вже з’являлась на одному з найбільших російських сайтів із нелегальним контентом.

Нагадаємо, у березні цього року російська видавнича компанія «Ексмо» почала продаж англомовної версії мемуарів Принца Гаррі «Запасний», хоча видавець книжки Penguin Books вийшов із російського ринку. Менеджери «Ексмо» вигадали схему, за якою планували завозити в росію по 100 екземплярів книжок, щоб не укладати ліцензійних угод.

Чільне фото: stephenking.com

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я