У Соснівці проведуть благодійний етнофестиваль «Брама часу»

0

Уже цієї неділі, 26 вересня, у Соснівському парку відбудеться етнофестиваль «Брама часу». Організатори заходу — Народний дім м. Соснівки, УГКЦ Верховних Апостолів Петра і Павла м. Соснівка та місцева громада.

Про це повідомляє loda.gov.ua.

Проєкт відбувається за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА в межах реалізації проєктів-переможців обласного конкурсу «АктивуйСя».

Етнофестиваль «Брама часу» об’єднає людей різних поколінь та сфер діяльності заради прекрасного — безцінних усмішок дітей та щастя їхніх родин. Розповідають організатори.

Це буде чудова нагода через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю, цілою родиною, до розвитку талановитих дітлахів.

«Маю велику надію, що етнофестиваль «Брама часу» стане для нас початком майбутньої традиції та родзинкою нашого містечка. Ми прагнемо його реалізовувати щороку, тут ми зможемо зустрічатись, знайомитись, обмінюватись досвідом та сприяти розвитку наших дітей в українських традиціях. Бо діти — це наше майбутнє!», — розповіла організатор заходу Міра Дзюбінська.

У програмі «Брама часу» показ дефіле, авторські майстеркласи, перегляд фільму. Родзинкою фестивалю стануть виступи талановитих соснівчан та популярних виконавців української пісні. А ще шоуруми, фотозони та українські смаколики. 

Вхід вільний, дійство розпочнеться о 14:00 год та триватиме до вечора.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах facebook.com/brama.chasy, instagram.com/brama_.chasy/ або написавши на нашу пошту: brama.chasy@gmail.com.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я