У Верховній Раді планують ухвалити рішення про відмову в акредитації проросійських медіа

0
82

У Верховній Раді планують переглянути акредитації журналістів та виключити з цього переліку проросійські медіа. Про це Голова ВР Руслан Стефанчук повідомив в інтерв’ю «Укрінформу».

«Нам треба буде провести серйозну роботу, пов’язану з переглядом акредитацій, щоб визначити ЗМІ, які або потрапили під санкції, або пропагували російські наративи. Ми маємо переглянути акредитації цих ЗМІ у Верховній Раді», – сказав Руслан Стефанчук.

Рішення буде оголошено після вивчення питання.

28 грудня 2021 року президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти компаній-власників Першого незалежного та UkrLive.

Санкції строком на п’ять років запроваджені проти ТОВ «Медіахолдинг Новини», створеного співробітниками закритих каналів Медведчука, ТОВ «Тайм Медіа» та ТОВ «Телепростір». Компанії пов’язані з нардепами  Нестором Шуфричем та Тарасом Козаком.

11 лютого 2022 року РНБО України запровадила санкції проти телеканалу «Наш». Санкції запроваджуються строком на п’ять років і на підставі подання СБУ.

Однак вже 18 лютого «Наш» відновив роботу в прямому онлайн-етері після тижня трансляції повторів. Канал мовить на ютуб-каналі «Наш» із понад мільйоном підписників, який був частково заблокований у листопаді 2021 року через порушення авторських прав.

detector.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я