Український культурний фонд створив платформу «Культурний простір»

0

Через платформу «Культурний простір» ми продовжуємо збирати інформацію про потреби від українських митців та мисткинь, установ та організацій культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище через війну та потребують допомоги.

Якщо вам необхідні кошти/інші ресурси для відновлення своєї діяльності або ви маєте ідею чи проєкт, що підкреслюватиме культурну цінність української самоідентичності та може реалізовуватися під час воєнного стану або після перемоги України, заповніть наступні анкети:

анкета для індивідуальних митців та діячів культури (фізичні особи), які знаходяться на території України та здійснюють або планують відновити творчу діяльність;

анкета для установ або організацій, фізичних осіб-підприємців (суб’єктів господарювання), які працюють у галузі культури та опинилися в складних умовах, здійснюють або планують відновити свою діяльність;

анкета для подання проєкту. За посиланням ви можете подати свій культурно-мистецький проєкт, а ми спільними зусиллями всіх, кому небайдуже майбутнє української культури, спробуємо знайти можливості для його реалізації.

Разом ми втримаємо культурний фронт! Ваша заявка допоможе УКФ сформувати потреби галузі у коштах і ресурсах та знайти можливості їх задовольнити.

facebook.com/ucf.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я