Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної відзнаки «Вічний Мамай»

0

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у фейсбуку.

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з представником Міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» і громадсько-культурної спілки «Зв’язок поколінь» Дмитром Гегером вручили цю почесну нагороду і диплом Василю Слапчуку. Лауреатові Національної премії України ім. Тараса Шевченка очільник Волиньради також символічно подарував вишиваний портрет Кобзаря.

Присвоєння суспільної відзнаки «Вічний Мамай» волинському поетові Василю Слапчуку ініціювала громадська організація «Український Союз ветеранів Афганістану та Чорнобиля» в особі її голови, виконавчого директора громадської спілки «Зв’язок поколінь» Олександра Тимченка.

«Василь Слапчук – талановитий письменник та неординарна особистість, і нагорода національної спільноти – заслужена. Адже його сила духу, світогляд та багатий творчий доробок є неоціненним не лише для Волині, а й для України та світу», – зауважив Григорій Недопад.

Під час зустрічі представник Міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» Дмитро Гегер обговорив з очільником Волиньради плани з реалізації спільних проектів у царині національного відродження, культурного розвитку та утвердження патріотизму.

Нагадаємо, у серпні цього року в урочищі Криниця, що на Турійщині, відбулася спільна акція «Нас єднає коло калинове задля України перемоги». Дмитро Гегер розповів, що традиція висаджувати калинове коло вже знайшла своє продовження і в інших регіонах України, її також проведуть у Польщі, Литві, Латвії, Грузії, Болгарії та Франції. А на Волині, у краї, де зародилась УПА,  має з’явитись ще щонайменше чотири таких місцини.        

volynonline.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я