В парламенті Хорватії виступили із засудженням Голодомору і вшанували його жертв

0

Хорватський політик Марко Мілановіч Літре виступив із трибуни сабору із засудженням Голодомору, влаштованого в Україні радянськими окупантами.

Його виступ стався у п’ятницю, 27 листопада 2020 року. В суботу, 28 листопада, у День пам’яті жертв Голодморів Літре спільно з українськими дипломатами долучився до жалобної акції поряд із пам’ятником Тарасу Шевченку в Загребі, передає Еспресо.TV з посиланням на Посольство України в Республіці Хорватія.

«Разом з депутатом хорватського сабору (парламенту) Марком Мілановічем Літре запалили свічку пам’яті за жертвами Голодомору в Україні.

Наш обов’язок — не лише запалити свічку цього жалобного дня, а й запалити в серці вогонь пам’яті про закатованих голодом українців.

Дякуємо пану Марку Мілановичу Літре за засудження 27.11.2020 з трибуни парламенту Хорватії (вперше!) Голодомору в Україні 1932-1933 рр., як геноциду українців», — зазначається у повідомленні.

При цьому свій 5-хвилинний виступ Літре почав з вітання «Слава Україні!».

За його словами, Голодомор є «цивілізаційним соромом, на який нам слід зважати, аби розуміти куди нас веде політика соціалізму та комунізму».

Джерело: «День»

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я