Відбулася презентація тематичної збірки для дітей «Пан Гав із UA»

0

Нарешті віртуальна електронна книга отримала матеріальну оболонку і вийшла друком завдяки спільній ініціативі Дніпра та Львова! Відтепер численні песики різних порід на чолі з паном Гавом, народжені фантазіями сучасних українських письменників, впевнено крокують містами та селищами країни.

Звичайно, ця подія мала бути відсвяткована та озвучена і самими авторами, і їхніми добрими друзями – бібліотекарями.

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, у Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулася перша з низки презентацій уже паперової тематичної збірки для дітей – «Пан Гав із UA».
На імпрезу були запрошені здобувачі знань 5 і 6 класів СШ № 23 (м. Дніпро). Підлітки зустрілися з упорядницями збірки – письменницею Еліною Заржицькою (м. Дніпро) та   завідувачкою молодшого відділу медіатеки «Мультиплекс» Іриною Олійник (м. Львів). З пані Іриною, звичайно ж, віртуально.

Відео привітання надіслали співавтори Віктор Васильчук (м. Коростень), Ольга Полевіна (м. Кропивницький), письменниця Любов Відута (м. Львів), Олена Федіна (м. Камʼянське). Свій голос приєднала до хору вітань і Марія Солтис-Смирнова з Рівненщини, яка перебувала на зв’язку онлайн.

Музичний супровід на вже відомі вірші про найвірніших друзів наших менших став справжньою окрасою проєкту. Діти мали змогу почути пісню «Песики» на вірш Володимира Вакуленка у виконанні композиторки Валентини Фалькової та «Пан Гав» (слова Марії Дружко), у виконанні композиторки Олени Швець-Васіної. До речі, пані Олена є також співавторкою збірки з оповіданням «Клямка».

Вірші з книги декламувала поетка, активна молода бабуся, читачка бібліотеки Наталія Деркач.

Тепло та затишок відчувалися навіть через екрани. Підлітки активно долучились до обговорення збірки, згадували кумедні історії про своїх вихованців.

Електронну версію збірки можна безкоштовно читати на сайтах Дніпропетровських обласних бібліотек для дітей і для молоді:
http://dobm.dp.ua/?page_id=1945
або
http://biblio-child.dp.ua/elektronni-knyhy
 
Пресслужба ДОО НСПУ
 
 
 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я