Відбулося перше засідання комісії з присудження Обласної літературно-мистецької премії ім. М. Коцюбинського за 2021 рік

0
132

Комісія під головуванням Олени Думи – заступниці голови ОДА, розглянула подання, які надійшли на її адресу протягом березня-травня, і ухвалила рішення про вихід у другий тур таких претендентів:
 
Номінація «Поезія»
 
1. Ольга Пилипчук – поетеса, член Національної спілки журналістів України (м. Київ). Висунута відділом культури, сім’ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради за книги «Борзнянським шляхом», «Ангели в бронежилетах», «Іду в Мотронівку», «Куліш в Мотронівці», «Роздуми Ганни Барвінок».
 
2. Ніна Полив’яна – поетеса, авторка численних книг (м. Прилуки). Висунута комунальним закладом «Публічна бібліотека» Сухополов’янської сільської ради за книгу «Акорди слова».
 
Номінація «Проза»
 
1. Віталій Корж – письменник, журналіст, член Чернігівського земляцтва (м. Київ). Висунутий ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» за книгу «Еківоки».
 
2. Петро Нестеренко – письменник, журналіст, член НСПУ та НСЖУ (м. Суми). Висунутий колективом Сумської універсальної наукової бібліотеки за книгу «Колесо фортуни».
 
Номінація «Народознавство»
 
1. Ірина Ральченко – дослідниця, членкиня Національної спілки краєзнавців (м. Чернігів). Висунута правлінням Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України за книгу «Олександр Савченко-Більський. Чернігівський слід на паризькому Монпарнасі».
 
Номінація «Декоративне та образотворче мистецтво»
 
1. Андрій Колошин – майстер із художньої обробки дерева (м. Новгород-Сіверський). Висунутий Чернігівським обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України за великий внесок у відродження і розвиток чернігівського традиційного народного різьб’ярства.
 
У номінаціях «Театральне мистецтво» та «Музичне мистецтво»

немає кандидатів.
 
Визначення цьогорічних лауреатів премії ім. М. Коцюбинського відбудеться у серпні.

Джерело:facebook.com.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я