«Заберіть у нього телефон»: українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за українську мову

0
462

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович розкритикував рішення ректорату Київсько-Могилянської академії щодо заборони російської мови у своїх стінах. Він уважав такі заходи зазіханням на свободу та демократичні цінності.

Про це він написав у себе в Twitter. На думку Арестовича, війна з Росією не має впливати на мовні рішення, адже в Україну зі зброєю прийшли не лише етнічні росіяни.

«До речі, а чого в Могилянці немає заборони на використання бурятської мови? Може через відчуття певної спорідненості з її носіями?», – міркує він.

''Заберіть у нього телефон'': українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за українську мову
''Заберіть у нього телефон'': українці відповіли Арестовичу на критику Могилянки за українську мову

Не дивно, що така публікація викликала війну хейту та обурення у мережах. Арестовича знову звинуватили у провокаціях, дурості, потуранні кремлівським методичкам.

Як повідомляв OBOZREVATEL, співачка Оля Цибульська порадувала шанувальників черговим гумористичним відео, знятим на тлі резонансної заяви про звільнення Арестовича з посади позаштатного радника голови ВП. За сюжетом ролика вона порівняла експерта зі своїм колишнім молодим чоловіком, який першим наробив дурниць, потім розірвав стосунки, а згодом почав виправдовуватися.

news.obozrevatel.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я