Запустили платформу Insight UA, що знайомить з українською культурою

0

Український інститут запустив онлайн-платформу Insight UA — англомовний путівник українською культурою, особистостями та подіями, який охоплює різні культурні напрями. Про це повідомили на сайті інституту.

Платформа охоплює різні культурні напрямки. Можна обрати зручний формат дослідження — через добірки українських фільмів, виставок, книжок; прослуховування плейлистів, проходження одного з онлайн-курсів тощо.

«Сьогодні серед закордонних авдиторій шалений запит на знайомство з Україною та українською культурою. Тому Український інститут запускає англомовний путівник нашою культурою, особистостями та подіями. Платформа знайомить з українською музикою, літературою, театром, кіно, візуальним мистецтвом, Кримом та аналітичними роботами», — написав заступник гендиректора Українського інституту Алім Алієв на своїй фейсбук-сторінці.

Один із розділів — «Війна Росії проти України» У ньому представлені проєкти про наслідки російської агресії. Читач дізнається про  Майдан Свободи у Харкові, Лисичанську гімназію, унікальний собор Петра Могили у Маріуполі, прочитає про українських діячів мистецтва, які боронять країну на фронті – про художника-постановка Дмитра Костюмицького, режисерку Олену Максьом, поетку Ярину Чорногуз чи культурного менеджера Юрія Вовкогона.

Insight UA також містить окремі статті про українських митців, кураторів, мистецькі простори, культурні інституції та ініціативи, тож буде корисним для іноземних партнерів, які прагнуть співпраці та хочуть дізнатися більше про культурних акторів України.

«Усе більший запит на розуміння України потребує нових ефективних інструментів. Insight UA дозволяє легко та з задоволенням дізнаватись про митців, інституції та проєкти в українській культурі: як фахівцям, так і зацікавленій авдиторії», — зазначила Тетяна Філевська, креативна директорка Українського інституту.

Нагадаємо, 2022 року Український культурний фонд запустив платформу «Культурний простір», направлену на підтримку української культури у надзвичайно складних умовах.

Читайте також: У Литві створили ілюстраторську платформу на підтримку України

Зображення: Український інститут

chytomo.com

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я