«Цифрова революція»: конкурс на найкращий есей, присвячений диджитал-мистецтву

0

У рамках Міжнародного конкурсу «Ми — аніматори» стартує спецпрограма «Цифрова революція»: конкурс на найкращий есей, присвячений диджитал-мистецтву й індустрії. Про це повідомляє litukraina.com.ua.

Конкурс є розумною і своєчасною відповіддю на безпрецедентну ситуацію кризи, пов’язаної з переходом в онлайн більшості культурних інституцій, авторів і художників. Фокус-тема «Цифрова революція» заторкує глибокі етичні, екзистенційні й філософські наслідки «переходу в онлайн» і спонукає молодих авторів дослідити суміжність віртуального й офлайн світів, зробити висловлювання про роль і місію цифрового мистецтва та медіаарту в сучасній культурній парадигмі, реінтерпретувати наше минуле і по-новому освітити наше сьогодення й майбутнє.

УМОВИ УЧАСТІ

1. До розгляду прийматимуться оригінальні есе і статті (наукові, мистецтвознавчі, філософські, публіцистичні, спекулятивні) авторів віком до 35 років, що досі не були опубліковані.

2. Обсяг текстів не має перевищувати 14 тис. знаків із пробілами.

3. Надсилаючи текст на конкурс, учасник дає свою згоду на його публікацію на сайтах інформаційних партнерів конкурсу, у соцмережах і у конкурсному каталозі.

Тексти у форматі й коротку біографію у форматі Word просимо надсилати на наш e-mail:

digital.awards2021@gmail.com.

Дедлайн приймання заявок — 31 серпня!

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ

ТАЙМІНГ

01.07–31.08

Подавання заявок на конкурс.

31.08–15.09

Аналіз конкурсних заявок і визначення переможців.

16.09

Оголошення переможців.

Кінець вересня — видання конкурсного каталогу, проведення виставки фіналістів основного конкурсу і спецпрограми та церемонія нагородження переможців.

Фото ілюстративне

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я