До уваги очільників Творчих об’єднань!

0

Повідомляємо, що спільними зусиллями, разом із Київською організацією НСПУ, поновлено роботу над письменницьким довідником, видання якого з певних причин було затримано у часі.

Просимо вас у термін до 15 травня 2019 року надіслати на електронну адресу konspu@ukr.net поновлену інформацію про письменників вашого об’єднання для довідника.

Сподіваємося на вашу оперативність та розуміння.

Голова КО НСПУ 

Марія Морозенко

Вимоги до подання інформації для Довідника НСПУ:

— Портретна інформація.

— Відомості про творчу діяльність — поет, прозаїк, перекладач, драматург, критик, літературознавець, есеїст, публіцист (подавати не більше двох-трьох основних жанрів літературної творчості).

Біографічні дані: прізвище, ім’я, по-батькові; псевдонім.

Коли і де народився (дата народження; село, місто, район, область, тощо).

Закінчив, навчається… (ВНЗ тощо, факультет, рік)

Працював (працює): де і коли (роки роботи; одне основне місце роботи).

Для науковців: обов’язково подати вчений ступінь і рік його здобуття. Якщо працював у апараті НСПУ чи в редколегіях літературних часописів НСПУ, то можна подавати декілька місць роботи у спілчанській сфері. (Усю інформацію цього блоку вмістити у 4-6 рядків листка формату А4).

Атор (загальна кількість цифрами) книг, у тому числі … (назва книги, рік видання; подавати не більше 10 найважливіших книг усіх жанрів, якщо книг більше — вибірково; розлогі й подвійні назви видань скорочувати). Для перекладачів: подати назву твору і прізвище іноземного письменникаЮ твір якого перекладено. Іншф супутні відомості його (її) твори (жанр) перекладені іншими мовами… (перелік мов).(Інформація цього блоку не повинна перевищувати 12 рядків листка формату А4).

Відомості про нагороди — Лауреат літературних премій… (назва премії, рік отримання; подати лише значні — міжнародні, всеукраїнські, обласні та премії великиї міст).

Нагородження державними орденами, медалями… (подати лише назву нагороди, ступінь, рік нагородження). Звання: заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв, Герой України — якщо автор відзначений ними. Народний депутат України (роки), депутат обласної Ради (роки); про діяльність у районних, сільських та ін.  радах не писати. (Інформація цього блоку не повинна перевищувати 4 рядків листка формату А4). 

Член НСПУ (з котрого року), член НСЖУ (з якого року), Почесний член творчих спілок інших держав або відзначений нагородами (преміями, почесними званнями) інших держав, (назви спілок, премій, звань, держав). (Інформація цього блоку не повинна перевищувати 4 рядків листка формату А4)

Адреса поштова, адреси в соціальних мережах, e-mail, тел. дом., моб. і сл.

Типові скорочення в тексті довідки: нар. – народився, р. – рік, с. – село, м. – місто, р-н – район, обл. – область, ун-т – університет, ф-т – факультет, ім. – імені, к. ф. н. – кандидат філологічних наук, проф. – професор, доц. – доцент, відп. секр. – відповідальний секретар, ж. – журнал, газ. – газета, у т. ч. – у тому числі, та ін. – та інші, літ. – літературний, у співавт. – у співавторстві, бл. – близько, поч. – початок, НСПУ – Національна спілка письменників України, Київщина тощо. Усю інформацію подавати 14 кеглем шрифту TIMES з одинарним інтервалом.

Обсяг довідки про письменника не повинен перевищувати 15–25 рядків. Усі матеріали подавати в електронному вигляді у прикладеному до листа на адресу обласної організації файлі, в назві якого спочатку йде прізвище, потім – ім’я письменника і помітка «для довідника». Аналогічно й обов’язково кожна біографічна довідка має починатися з прізвища, за яким – ім’я й по батькові письменника, всі решта відомостей згідно із затвердженим зразком. Кожна обласна (Київська міська) організація зобов’язана перевірити, уніфікувати і згрупувати за абеткою отриману від усіх своїх членів інформацію, а також додати до неї дані про дату утворення організації, кількість її членів, поштову та електронну адреси і телефони офісу та керівників. Аналогічно (з адресами й номерами телефонів редакцій чи журі премій) слід подати інформацію про літературні газети і часописи, що видаються в регіоні, та обласні літературні премії.

unsplash-logoNicole Honeywill

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я