ФЕЙКОВИЙ «СОЮЗ ПИСАТЕЛЕЙ УКРАИНЫ» НА СЛУЖБІ В «РУССКОГО МІРА»

1

Голові Служби безпеки України

БАКАНОВУ І. Г.,

Секретареві

Ради Національної безпеки і оборони України

ДАНІЛОВУ О . М.

Шановні Іване Геннадійовичу, Олексію Мячеславовичу!

Національна спілки письменників України змушена повторно звернутися до СБУ, а з огляду на серйозність питання — ще й до Ради Національної безпеки і оборони.

Ми змушені з цього приводу звернутися вдруге, оскільки, на жаль, у відповідь на наше попереднє звернення до СБУ і Міністерства юстиції не було застосовано жодних дій щодо припинення підривної антиукраїнської діяльності так званої «Спілки письменників України», зареєстрованої в місті Глухові Сумської області (на кордоні з РФ), і керованої прихильником «русского міра» Анатолієм Мироненком.

Приводом для нашого нового звертання є повідомлення в білоруських ЗМІ про те, що 10-12 вересня 2020 року в місті Гомелі (Республіка Білорусь) відбувся літературно-мистецький захід «Славянскіє літєратурниє дожинкі», в якому брала участь делегація фейкової «Спілки письменників України», а її «голова» п. А.Мироненко приймав хліб-сіль і брав участь у церемонії запалювання трьох свічок «Ми вмєстє» разом з керівниками пролукашенківської Спілки письменників Білорусі та пропутініського «Союза писатєлей России».

Як зазначає видання «Гомельские ведомости» від 23.09.2020 року, лейтмотивом цьогорічного свята було гасло: «Миссия писателей быть миротворцами, ведь мы не просто друзья, а – братья и сестры». Гадаємо, про небезпеку такої «дружби» для українського суспільства і української держави вам не варто пояснювати. Усе це під українським прапором (фото додається) освячує «украінскій пісатєль», «голова» т. зв. «Спілки письменників України».

Наша організація до проголошення Незалежності України впродовж кількох десятиліть носила назву «Спілка письменників України». Нині цю назву обрали для своєї громадської місцевої організації сумнівні особи, які не мають жодного відношення ні до серйозної літератури, ні до Національної спілки письменників України. При цьому варто зазначити, що у свідомості багатьох наших громадян Національна спілка письменників України і Спілка письменників України – досі одне й те ж. Очевидно, що саме на це й розраховує зовнішній ворог і його прислужники в Україні, аби дискредитувати Національну спілку письменників України, внести розкол у письменницьке середовище, спекулятивно представляти «українських письменників» на подібних збіговиськах, проводити іншу підривну «роботу», виступати перед українськими громадянами зі своїми графоманськими опусами та отруйними ідеями «русского міра».…

Звертаємось до вас, двох високоповажних керівників, які безпосередньо відповідають за національну безпеку, з проханням вжити належних заходів для припинення діяльності антиукраїнської організації, яка дискредитує не лише українських письменників, а й нашу державу, фактично підтримуючи ворога під час російсько-української війни.

З повагою, голова Національної спілки письменників України

Михайло Сидоржевський

Прокоментуєте?

1 КОМЕНТАР

  1. Пане Михайле!
    З цього приводу варто звернутися до Антимонопольного
    комітету Україниіз заявою. Такі дії є актом недобросовісної конкуренції (неправомірне використання чужого імені паразитування начужій репутації)

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я