Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

0

Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч запланований на 20 – 24 жовтня у гібридному форматі. Реєстрація для учасників уже відкрита. Про це йдеться на офіційному сайті заходу.

Темою цьогорічної виставки у Франкфурті є «re: connect». Почесним гостем ярмарку стане Канада.

У 2021-му виставка запропонує нову програму «Frankfurt Workstations», яка дозволить учасникам орендувати столи в щоденних залах для зустрічей. На фестивалі очікується приблизно дві третини кількості учасників — порівняно з 2019 роком. Також Франкфурт обіцяє еволюцію своїх віртуальних платформ, включаючи «Frankfurt Rights» та потужні програми для онлайн-конференцій.

Організатори наголошують, що безпека є пріоритетом виставки, тому відвідувачам будуть запропоновані адекватні приміщення для соціального дистанціювання. Площа найменшого виставкового стенду становитиме вісім квадратних метрів замість попередніх чотирьох. Кількість загальних відвідувачів буде контролюватися та обмежуватися відповідно до норм та обмежень, установлених на той час.

«За останні місяці ми провели глибокі дискусії з нашими клієнтами та створили план відповідно до потреб наших експонентів. За рахунок оновлених умов участі у виставці ми хочемо полегшити нашим експонентам у Німеччині та в усьому світі прийняття рішення про приїзд до Франкфурта. Як завжди, захист здоров’я наших експонентів та відвідувачів є пріоритетом. Тому наші процеси планування гнучкі, що дозволяє швидко адаптуватися до мінливих вимог», – зазначив директор ярмарку Юрґен Бус.

Реєстрація для участі у виставці триватиме до 31 травня. На випадок чергового сплеску Covid-19 чи обмеження подорожей, що вимагатиме припинення виставки, організатори підготували «шляхетну політику скасування».

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — традиційний європейський книжковий ярмарок, історія якого сягає декількох століть. Щороку ярмарок відбувається у жовтні із середи по неділю включно у місті Франкфурт-на-Майні, Німеччина. Найбільший книжковий ярмарок світу.

Як повідомлялося, у 2019 році Україна із власним національним стендом уп’яте відвідала Франкфуртський книжковий ярмарок.

Джерело: chytomo.com.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я