Із засідання секретаріату

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського 31січня  відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки.

Голова НСПУ поінформував про звітно-виборні збори в Миколаївській облорганізації, за результатами яких обрано нового голову Миколаївської ОО НСПУ – письменницю, публіцистку Віру Марущак. 

Відповідальний секретар Тетяна Фольварочна доповіла, що досі не всі обласні організації надіслали свої плани основних (орієнтовних) заходів на 2018 рік. Керівництво НСПУ досі чекає відповідної інформації від керівників Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Запорізької, Черкаської та Дніпропетровської ОО НСПУ. Було зазначено, що плани роботи обласних організацій дозволять керівництву НСПУ скласти загальну картину заходів на рік. Голова НСПУ при цьому зауважив, що при розгляді Секретаріатом подань на стипендії, відзначення і премії доведеться брати до уваги наявність чи відсутність наданого плану роботи від певної обласної організації, відтак закликав керівників вищезгаданих організацій негайно виконати ухвалу Секретаріату. 

Секретаріатом ухвалено рішення, у зв’язку закінченням терміну дії оренди, а також неналежним виконанням орендарем умов договору, з 4 лютого припинити орендні відносини  з  ТОВ «Євротранзит». 

Перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник доповів про підготовку до проведення Міжнародного шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», яке цьогоріч відбудеться на Вінничині. 

Також було розглянуто інші питання порядку денного.  

Зокрема, на засіданні порушено питання з приводу орендних відносин між підприємством НСПУ ДУМ і «Туристичною компанією «Київ Бізнес Клуб»». Голова Спілки повідомив, що директор ДУМу Микола Острівний самостійно, не поставивши до відома керівництво Спілки, прийняв рішення змінити умови договору шляхом підвищення орендної плати. Питання орендних відносин регулюється Статутом: ніхто не має права одноосібно їх вирішувати. Відтак, Секретаріатом ухвалено рішення відхилити проект додаткової угоди про зміну умов договору між підприємством НСПУ ДУМ і Туристичною компанією «Київ Бізнес Клуб»». Також М.Г.Острівного було попереджено про те, що підписання додаткової угоди означатиме, що директор ДУМу діє з перевищенням своїх службових обов’язків. 

Ще одним розглянутим питанням було рішення з приводу журналу «Березіль». Секретаріат ухвалив передачу прав журналу «Березіль» трудовому колективу журналу та розгляд цього питання на найближчому засіданні Правління.

Крім того, Секретаріат висунув від НСПУ кандидатів на отримання молодіжного гранту Президента України. До списку увійшли Іванна Стецюк та Катерина Девдера. 

Прес-служба НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я