Із засідання Секретаріату НСПУ

0

На засіданні ухвалено рішення скликати 6 березня чергове засідання Правління НСПУ. Того ж дня у Будинку письменників пройдуть Шевченківські читання, на які запрошуються всі шанувальники безсмертного Тарасового слова. 

Голова НСПУ доповів про звітно-виборні збори в Черкаській облорганізації, за результатами яких обрано нового голову Черкаської ОО НСПУ – літературознавця, критика Володимира Поліщука. 

Секретаріатом затверджено типовий Статут для ОО НСПУ. Голови обласних організацій мають привести свій Статут у відповідність до Статуту НСПУ. Статут ОО НСПУ має бути затвердженим на загальних зборах або на Правліннях ОО із наступним затвердженням загальними зборами. У разі внесення правок до Статуту тієї чи іншої облорганізації  голови ОО НСПУ мають надіслати текст із виділеними правками у Спілку письменників України. Також голови ОО НСПУ до 28 лютого мають надіслати титульні сторінки своїх Статутів в НСПУ в електронному вигляді.    

На засіданні Секретаріату розглянуто питання орендних відносин. Голова НСПУ повідомив, що йому надійшов лист від орендаря А. Куцевола (який орендує під склад кімнату в будинку за адресою вул. Гончара, 52), в якому йдеться про внесення генеральним директором ДУМу М.Острівним змін у договір про оренду. Голова зазначив, що цей  проект договору не узгоджений з керівництвом Спілки. На минулому засіданні вже розглядалося аналогічне питання. М. Сидоржевський нагадав, що подібні самочинні дії гендиректора ДУМу є грубим порушенням Статуту НСПУ.  Відтак, ухвалено відхилити проект угоди між керівництвом НСПУ ДУМ і приватним підприємцем А. Куцеволом. Також М.Г.Острівного було повторно попереджено про те, що керівництву ДУМу не надавалося право на підписання додаткових угод.  Зважаючи на неодноразове перевищення гендиректором ДУМу М.Г.Острівним покладених на нього повноважень,ухвалено розглянути на Секретаріаті питання щодо можливості подальшого виконання ним посадових обов’язків. 

На засіданні голова НСПУ доповів про кредиторську заборгованість підприємства НСПУ ДУМ, загальна сума якої складає 913 тисяч гривень. Секретаріат створив робочу групу, яка має розробити механізм поступового погашення боргів ДУМу, у складі: М. Сидоржевський, В. Мельник, О.Гордон, В. Герасимчук, О. Аленін, В. Женченко, В.Саламаха, А. Чубинський, Б. Пономаренко, О.Палій.

Також розглянуто питання орендних відносин з ТОВ «Євротранзит». Нагадаємо, що 14 лютого закінчився термін дії договору оренди. Секретаріатом на одному з попередніх засідань було ухвалено рішення не продовжувати його. Однак наразі, беручи до уваги заявлену готовність керівництва ТОВ «Євротранзит» до взаємоприйнятного компромісу, Секретаріатом ухвалено рішення повернутися до розгляду можливості продовження орендних відносин з ТОВ «Євротранзит». Було утворено робочу групу для розгляду цього питання і внесення пропозицій на розгляд Секретаріату. 

Також розглянуто інші питання порядку денного.  

Перший заступник голови НСПУ Віктор Мельник повідомив, що від керівництва Вінницької ОДА надійшло прохання змінити дату проведення Міжнародного шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій». Відповідно, свято перенесено на 24 — 26 травня. 

На засіданні Секретаріат підтримав 10 кандидатів на отримання президентських стипендій. 

Крім того, Секретаріат висунув від НСПУ кандидатів на отримання премії Київського міського голови за досягнення молоді у розбудові Києва. До списку увійшли Юлія Капшученко, Дмитро Дроздовський та Євген Букет. 

Також внесено зміни до складу журі премії «Гранослов». Секретаріат підтримав прохання Володимира Пояти вивезти його зі складу у зв’язку з сімейними обставинами. Замість нього було обрано Ірину Зелененьку. 

Прес-служба НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я