Із засідання Секретаріату НСПУ

0
708

1 березня під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки.

Секретаріат ухвалив проект додаткового договору оренди між НСПУ та ТОВ «Євротранзит» на значно вигідніших для Спілки умовах. Якщо раніше загальна сума оренди становила 79 тисяч гривень, то відповідно до нових домовленостей сума буде складати 110 тисяч гривень. Договір буде підписаний на три роки. 

Михайло Сидоржевський доповів про підписання угоди з  ФОП Черненко про оренду частини приміщення Будинку письменників, яке раніше орендувало ТОВ «Банкова, 2», і з яким було припинено орендні відносини 31 грудня минулого року у зв’язку з закінченням терміну дії угоди про оренду. 

Відповідно до договору, сума орендної плати, включаючи земельний податок, складає майже 80 тис. грн. на місяць, що значно більше, ніж платив попередній орендар. Очільник НСПУ зазначив, що ці кошти підуть на погашення боргу 351 тис. грн., які Спілка позичила, щоб сплатити ПДВ за надходження на рахунок НСПУ 2 млн. 104 тис. грн. з продажу недобудованої  їдальні в Одеському будинку творчості письменників. 

Також  затверджено проект  порядку денного засідання Правління. Нагадаємо, що Секретаріатом від 15 лютого ухвалено рішення скликати 6 березня чергове засідання Правління НСПУ.

Голова НСПУ наголосив на необхідності переміщення в травні нинішнього року офісу видавництва «Український письменник» з вул. Гончара, 52 на вул. Суворова, 3. Подібний крок зумовлено тим, що видавництво не сплачує за комунальні послуги, відтак борг за це становить понад 200 тис. грн. Покриття боргів бере на себе НСПУ. Приміщення, де зараз перебуває видавництво, буде здаватися в оренду.

Секретаріатом внесено зміни до складу журі літературної премії «Благовіст». Відтак, замість Станіслава Бондаренка було кооптовано Марію Морозенко. 

Також розглянуто інші питання порядку денного.  

Прес-служба НСПУ  

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я