Із засідання Секретаріату НСПУ

0
821
Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка ухвал та доручень для врегулювання діяльності Спілки. 

Рішенням журі Літературної премії імені Василя Мисика 2018 року та Секретаріатом Національної спілки письменників України присуджено: в номінації «Переклади»: Наталі Горішній за книгу «Ігор-Северянин. Срібні медальйони». В номінації «Поезія»: Інні Ковальчук за книгу «Крищендо», Раїсі Харитоновій за книгу «Життя без жодної підказки».

Голова НСПУ вручив почесну відзнаку НСПУ за двохсерійний фільм про Олеся Гончара режисеру Валерію Степаняну-Григоренку. Було наголошено про те, що фільм отримав міжнародну відзнаку «Золоте курча» та подавався на Болгарський міжнародний кінофестиваль, де був високо оцінений. Спілка сприяла в зйомках (було виділено транспорт та грошові кошти, по можливості, для монтажу).

Секретаріат ухвалив проект договору оренди пансіонату «Нафтуся». 

Голова НСПУ повідомив, що за поданням НСПУ Президентом України затверджено стипендії для молодих митців, зокрема для 11 письменників. Це Любов Бась, Богдана Гайворонська, Тетяна Винник, Марія Гев, Олена Дмитренко, Роксолана Жаркова, Надія Зінченко, Тетяна Іваницька, Дмитро Кириченко, Анна Малігон, Юлія Семенович.

Секретаріат затвердив т. в. о. голови Чернівецької обласної організації Василя Джурана, якому також доручено у тримісячний термін провести вибори голови Чернівецької ОО НСПУ.

Також на Секретаріаті затверджено представників від НСПУ до складу журі конкурсу патріотичної поезії «Свою Україну любіть»: Петра Засенка, Олександра Шугая, Тетяну Конончук.

На Секретаріаті було порушено питання про збір коштів на спорудження пам’ятника Івану Франку в Києві. Секретар по роботі з молодими авторами Богдана Гайворонська доповіла про заплановані заходи. Цьогоріч наради молодих авторів планується провести в Харкові, Тернополі, Вінниці та Києві, а також з ініціативи голови НСПУ заплановане створення Творчого об’єднання молодих письменників при НСПУ.

Прес-центр НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я