Карплюк спростував купівлю Будинку творчості в Ірпені

0

13 квітня мер Ірпеня Володимир Карплюк оприлюднив документи про співпрацю між Національною спілкою письменників та Ірпінською міською радою

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «ZIK».

 

Національна спілка письменників України не продавала Будинок творчості в Ірпені. Вона уклала угоду про співпрацю із міською радою, яка передбачає облаштування парку відпочинку загального користування на території закладу.

 

Наприкінці березня київська журналістка Галина Плачинда повідомила, що Спілка письменників продала свій Будинок творчості в Ірпені по ціні однокімнатної квартири.

 

«Раз і назавжди хочу зняти будь-які маніпуляції навколо реконструкції паркової зони на території Будинку творчості письменників в Ірпені», – написав Володимир Карплюк і опублікував угоду про співпрацю між Національною спілкою письменників та Ірпінською міською радою.

 

Він пояснив, що угода передбачає облаштування парку відпочинку загального користування на території Будинку творчості письменників. Реконструкцію паркової зони буде здійснено коштом Ірпінської міської ради. У бюджеті міста з цією метою вже закладено 5 млн грн.

 

«При цьому НСПУ може виступати з ініціативою щодо пошуку інвестора для реконструкції Будинку творчості «Ірпінь» та благоустрою території. Переконаний, що інвестиційна пропозиція повинна бути затверджена з’їздом письменників», – зазначив Володимир Карплюк.

 

Він підкреслив, згідно із угодою, НСПУ не продає Ірпеню ні майна, ні землі: «Внаслідок поділу земельної ділянки місто отримує право фінансування робіт з облаштування паркової зони на частині території Будинку творчості письменників. Запланована реконструкція паркової зони включатиме облаштування нового входу групи на територію, пішохідних алей, скульптурних груп, додаткове декоративне озеленення. Крім цього, планується будівництво сцени для проведення творчих вечорів та публічних читань. Унікальною частиною парку стане впорядкований сад, висаджений Володимиром Сосюрою та Андрієм Малишком. Біля саду буде справжня оаза – відновлене озеро письменницького парку».

 

Міський голова наголосив, що однією з найголовніших умов реконструкції є максимально можливе збереження природного ландшафту, існуючих зелених насаджень і зон на території Будинку творчості письменників в Ірпені.

 

Він додав: «Земельна ділянка, на якій розташований Будинок творчості письменників, згідно з Генеральним планом міста Ірпінь передбачена як зона рекреаційних закладів (парки, сквери, зони відпочинку), а згідно з планом зонування віднесена до зони установ відпочинку та туризму, що унеможливлює будь-яке багатоповерхове житлове будівництво».

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я