Конкурс відеопоезії «До слова: Витіснене покоління»

0
917

З 5 квітня по 5 травня триватиме Конкурс відеопоезії «До слова: Витіснене покоління». Про це повідомляє litcentr.in.ua.


«Витіснене покоління» – генерація поетів та поеток в українській літературі, найбільша активність яких припадає на сімдесяті роки XX століття: Тарас Мельничук, Василь Голобородько, Микола Воробйов, Віктор Кордун, Михайло Григорів, Василь Рубан, Григорій Чубай, Олег Лишега, Станіслав Вишенський, Надія Кир’ян, Валентина Отрощенко, Михайло Саченко.

Для їхньої творчості була характерна модерністська естетика, нетипова для того часу, а тому влада з підозрою ставилась до цих поетів та поеток.

Попереду їх чекало виключення з університетів, виклики КДБ та постійні обшуки, неможливість друкуватись та брати участь у публічних подіях.

Через вимушене стишення цих авторів із боку репресивної влади, більшість цих поетів та поеток залишились в андеграунді або зовсім замовчали. Цьогорічним конкурсом ми хочемо дати прозвучати їхнім поезіям в експериментальний аудіально-візуальний спосіб.

У 2021 році Фестиваль відеопоезії «CYCLOP» пропонує  візуально осмислити, передати відеомовою сенси, символи та настрої віршів поетів та поеток «Витісненого покоління».

Докладно про конкурс — за посиланням.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я