«Листи на фронт»: вийшла друком збірка дитячих творів про захисників України

0
851

До Дня захисту дітей вийшла друком книга «Листи на фронт», в якій опубліковані кращі прозові та віршовані твори дітей Луганщини про своїх захисників – військовослужбовців Збройних Сил України, Нацгвардії, Прикордонної служби та інших.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Книгу підготували Управління зв’язків із громадськістю Збройних Сил України та віддруковали в чернігівській друкарні «Деснянська правда».

Передмову до книги написав Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний.

«Дорогі діти Луганщини та всієї України! Ми боремося за вас, за ваше майбутнє, ваше право жити у власній державі та втілювати свої дитячі мрії. Ми б’ємося за нашу землю, щоб не залишити війну у спадок вам. На жаль, ваші однолітки на тимчасово окупованих частинах Луганщини, Донеччини та Криму позбавлені змоги дізнатися правдиву історію свого народу, відчути силу і мелодійність рідної мови. Та я впевнений, що колись і вони триматимуть в руках цю книгу і прочитають ваші чудові вірші та есе про нинішніх захисників нашої прекрасної України. Вони відчують вашу любов до своєї країни, вашу вірність своєму народу і вашу безмежну довіру до нас, своїх захисників. Нам всім зараз важко, дуже важко – але вже точно ніколи не буде соромно: ми робимо все, що можемо, і навіть більше. Луганщина буде вільною. Памʼятайте про ціну, яку ми кладемо на вівтар для вас, заради Перемоги! І завжди вірте у свої Збройні Сили!» – зазначив він.

«Чимось ці дитячі твори нагадують мені малюнки, що з чотирнадцятого року передавалися нам на передній край разом із волонтерською допомогою. Схематичні, наївні і глибокі у своїй простоті. Щемні і близькі кожному. Так само, як і рядки цих віршів», – написав на своїй сторінці один з редакторів книги майор Андрій Кириченко.

Збірка включає листи маленьких луганчан, їхні малюнки, вірші, есе та біографічні нариси про сучасних героїв. Її буде передано на фронт військовослужбовцям, які зараз боронять Луганщину від російського агресора, та презентують іноземним гостям України.

armyinform.com.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я