Міжнародна німецько-українська премія імені Олеся Гончара знову шукає таланти!

0

26-й рік поспіль оголошується конкурс на здобуття знакової відзнаки для молодих письменників – Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара, заснованої 1996-го німецькими меценатами Тетяною Куштевською і Дітером Карренбергом і Національною спілкою письменників України.

Премія традиційно присуджується за номінаціями: «Велика проза», «Мала проза» (цикл оповідань, новел), «Поезія», «Публіцистика», «Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара». На конкурс приймаються як уже друковані, так і не оприлюднені твори українськомовних авторів віком до 30 років, які мешкають в Україні та за кордоном.

Рішення ухвалює журі, до якого входять відомі письменники, науковці й культурні діячі Тетяна Куштевська, Наталія Бйорнер, Валентина Гончар, Леся Гончар, Олександр Балабко. Журі після видатних попередників Івана Драча й Петра Перебийноса має честь очолювати Дмитро Чистяк. Урочисте оголошення лауреатів і вручення нагород переможцям традиційно планується до 3 квітня — дня народження Олеся Гончара.

Рукописи або електронні варіанти опублікованих видань просимо надсилати до 15 березня 2023 р. включно разом із біографічною довідкою, домашньою та електронною адресами, контактним телефоном на адресу: premia.honchara@ukr.net

Щиро бажаємо натхненної праці молодим талантам, які долучаться до вже численної громади авторів-гончарівців, чиї імена вже вкарбовуються у сучасний літературний процес…

Оргкомітет Премії

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я