Міжнародна платформа #МояВійна зібрала вже 2 тисячі історій українців

0

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією «Totonis» запустили Міжнародну платформу #МояВійна. З її допомогою кожен українець як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання.

На міжнародній платформі «Моя війна» опубліковано вже понад 2 тисячі історій українців, які зібрали понад 2,5 мільйони переглядів.

«Російська пропаганда робить все можливе, щоб приховати військові злочини, які творять російські фашисти проти мирних українців. Ми маємо донести правду про війну в Україні до всього світу», – зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Міжнародна платформа #МояВійна – майданчик, який сприяє переконанню міжнародних партнерів більше допомагати нашій країні у військовій та гуманітарній сферах. Адже завершення війни перемогою України – це найважливіша мета не тільки для України, але і для всього цивілізованого світу.

«2 тисячі історій, які опублікували українці на цій платформі, вже зібрали понад 2,5 мільйони переглядів. Користувачі активно поширюють історії. Цим самим вони доносять правду про війну до великої аудиторії з різних країн і ця активність буде тільки збільшуватися з часом», – повідомила керівниця проєкту #МояВійна, виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

sostav.ua

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я