На уклін до Тараса Шевченка

0

9 березня, у день народження Тараса Шевченка, до пам’ятника національному генію в Києві впродовж дня приходили люди, щоби вшанувати пам’ять великого сина українського народу. Зокрема, свою шану поетові засвідчили українські письменники, члени Черкаського та інших земляцтв, об’єднаних в Асоціацію земляцтв України, та члени Міжнародного благодійного фонду національної пам’яті України. Вони разом поклали квіти на постамент і вклонилися світлій пам’яті українського пророка.

Захід відкрив виступ голови Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський, який чітко та емоційно підкреслив значення величної творчості національного генія, сучасність його пророцтва, необхідність єднання всіх патріотичних сил для подолання надзвичайно важких викликів, які стоять перед українським суспільством.

До присутніх також звернувся заступник голови Черкаського земляцтва «Шевченків край», член НСПУ Борис Пономаренко та закликав учитися гідності, патріотизму й нескореності, що демонстрував незламний Тарас Шевченко впродовж свого життя.

А земляк Тараса Шевченка – Надзвичайний і Повноважний Посол України Сергій Пасько розповів, якою високою повагою користується Поет за межами України, коли навіть у столиці Йорданії на його честь установлено пам’ятник та названа його іменем вулиця.

У цей момент до учасників долучився пісенний колектив «Гомін» – і всі разом проспівали неперевершений твір на слова Тараса – «Реве та стогне Дніпр широкий».

Борис Пономаренко, заступник голови Київської організації Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я