На засіданні Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки.

 

М. Сидоржевський доповів про виконання ухвал Секретаріату від 24 листопада 2016 року, а також доручень голови НСПУ.  

Секретар НСПУ, генеральний директор Дирекції управляння майном В. Герасимчук доповів про стан БТП «Ірпінь» під час опалювального сезону.  

Секретар НСПУ, директор видавництва «Український письменник» М. Славинський доповів про фінансові питання, перспективу та роботу видавництва. 

Секретар НСПУ О. Гордон доповів про ротацію в складі журі літературних премій.  

Також було обговорено інші питання порядку денного. Зокрема йшлося про становище в Кіровоградській організації НСПУ. Нагадаємо, що раніше Секретаріат пропонував Кіровоградській ОО НСПУ провести звітно-виборні збори, оскільки голова Кіровоградської організації О. Косенко заявив про свій намір скласти повноваження для того, щоб зосередитися на роботі директора Одеського будинку творчості письменників. Секретаріатом ухвалено взяти до уваги рішення звітно-виборних зборів Кіровоградської обласної організації, які були проведені нещодавно, щодо обрання новим головою обласної письменницької організації Василя Бондаря.

Також було обговорено інші питання порядку денного. 

Враховуючи ігнорування і фактичне самоусунення керівництва КО НСПУ від участі в похоронах померлих членів КО НСПУ, Секретаріатом було ухвалено рішення покласти на керівництво КО НСПУ відповідальність щодо організації таких похоронів, а саме зв’язок з родичами померлого для з’ясування необхідної участі НСПУ у похороні, написання некрологу і контроль за його публікацією в найближчому номері «Літературної України», закупівля квітів чи траурного вінка на похорон за рахунок членських внесків членів КО НСПУ, забезпечення присутності керівництва КО НСПУ і його представників на похороні, а також ведення представником керівництва КО НСПУ траурної церемонії в Будинку письменників і на цвинтарі. Відповідальність за виконання ухвали покладається на голову КО НСПУ В.Даниленка. 

Також було обговорено питання з приводу заборгованості по сплаті за оренду ТОВ «Євротранзит» і «Чорноморської телерадіокомпанії», які орендують приміщення в Будинку письменників. Беручи до уваги значну заборгованість по сплаті за оренду ТОВ «Євротранзит» і «Чорноморської телерадіокомпанії» (що на час проведення засідання Секретаріату становила понад 400 тис. грн.), що є грубим порушенням угод по оренді, укладених між НСПУ і названими кампаніями, Секретаріат НСПУ вимушений звернутися до керівництва  ТОВ «Євротранзит» і «Чорноморської телерадіокомпанії» з вимогою повністю погасити заборгованість в термін до 30.12.2016. У разі непогашення заборгованості Секретаріат НСПУ зобов’язує голову НСПУ здійснити необхідні юридичні дії з метою ліквідації заборгованості через суд, а також інформацію про грубе порушення угод про оренду з боку ТОВ «Євротранзит» і «Чорноморської телерадіокомпанії» оприлюднити в ЗМІ і довести до відома громадськості.

 

Анна Дрофа, 

прес-секретар НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я