На засіданні Секретаріату НСПУ

0

23 серпня під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося засідання Секретаріату Національної спілки письменників України, на якому обговорювалися важливі питання життєдіяльності Спілки.

Голова НСПУ доповів про становище в НСПУ. Він повідомив про відмову в перереєстрації Статуту Спілки, яка надійшла з Міністерства юстиції. М.Сидоржевський зазначив, що під час зустрічі з керівництвом відповідного департаменту Мін’юсту йому було повідомлено про наявність заяв, підписаних кількома членами НСПУ з категоричною вимогою не визнавати легітимність позачергового з’їзду, а також відмовити у перереєстрації Статуту. Хоча насправді причини відмови не є суттєвими, проте, зважаючи на посилену увагу до НСПУ на тлі брудної кампанії з її дискредитації, розв’язаної в ЗМІ зацікавленими особами як з числа окремих членів НСПУ, так і з боку зовнішніх сил, у Мін’юсті було ухвалено рішення відмовити в перереєстрації Статуту Спілки. М.Сидоржевський наголосив на тому, що кампанія з дискредитації Спілки, яка триває понад півтора року, зумовлена зовнішнім політичним замовленням, спрямованим на отримання контролю над Спілкою і її майном. 

За словами  голови НСПУ, у цьому контексті слід розглядати і податковий борг розміром майже у два мільйони гривень, який виник після встановлення Київрадою кабального земельного податку (157 тис. грн. на місяць) за користування землею на Банковій, 2. У разі несплати цих грошей Спілка через суди, ініційовані податківцями, може втратити майнові об’єкти, внесені в податкову заставу: Будинок письменників у Києві, Будинок письменників у Харкові і Одеський будинок творчості письменників.

Для обговорення цих надзвичайно важливих питань ухвалено 7 вересня скликати Правління НСПУ. 

На засіданні Секретаріату заступник голови НСПУ О.Гордон доповів про підготовку довідника НСПУ, а також розглянуто низку інших питань.

Прес-служба НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я