Національна спілка письменників України оголошує збір книжок для Воєводської бібліотеки Кракова

0
147

Шановні колеги-письменники! Звертаюсь до Вас із проханням відгукнутися. Національна спілка письменників України оголошує збір книжок українських письменників для Воєводської бібліотеки Кракова (Польща).

Для українських громадян, яких внаслідок війни, розв’язаної росією, прихистила братня Польща, важливою є кожна звістка з Батьківщини. Давайте зробимо те, що в наших силах – подаруємо їм наші книжки. Впевнений, що багато хто з колег зможе відібрати з особистої бібліотечки по кілька своїх книжок із тим, щоб вони потрапили на полиці Воєводської бібліотеки Кракова і були прочитані. Прошу пропонувати книжки, які можуть становити реальний читацький інтерес, зважаючи на бурхливий і драматичний час, у якому нині живемо.

Список усіх книжок, їхня кількість і прізвища авторів будуть оприлюднені на інформаційних ресурсах НСПУ і «Української літературної газети».

Книжки надсилати на адресу: Київська область, місто Вишгород, Нова пошта № 5, Сидоржевському Михайлу Олексійовичу. Тел.: 098 749 0402. (Прохання до авторів оплачувати вартість доставки за свій кошт).

Сподіваємось, що, крім окремих авторів, відгукнуться також українські видавництва.

Наша представниця у Кракові, через яку ми будемо реалізовувати цей проект у Польщі, – секретар НСПУ по роботі з молодими авторами Юлія Бережко-Камінська.

Михайло Сидоржевський, голова Національної спілки письменників України, головний редактор «Української літературної газети»

litgazeta.com.ua

Фото з відкритих джерел

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я