Переможці XX Всеукраїнського диктанту національної єдності (СПИСОК)

0
1205

9 листопада в День писемності та мови тисячі слухачів Українського радіо разом написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. 16 грудня у прямому ефірі Українського радіо оголосили переможців радіодиктанту. Про це повідомляє nrcu.gov.ua.

Загалом організатори отримали близько 16 тисяч листів. З них близько 14 тисяч — електронною поштою, ще 2 тисячі робіт найдішли у паперовому вигляді.

Лише одна учасниця написала радіодиктант без жодної помилки. Це 74-річна лікарка-бактеріологиня зі Львова Христина Гоянюк. Як розповіла переможниця, вона вже вдвадцяте бере участь у радіо диктанті.

«Цього року радіодиктант пишу 20 раз. І це для мене свято! В цей день я вимикаю усі телефони, налаштовую диктофон для запису радіодиктанту і чекаю на цю урочисту мить. Потім перевіряю написаний текст та уважно слухаю інтонацію диктора. Багато разів мені щастило і я писала диктант без помилок. Любов до української мови мені прищепив мій батько, який викладав українську мову та літературу», – поділилась учасниця.

Усього було визначено 17 переможців Загальнонаціонального радіодиктанту, які припустилися по 0-2 помилки.

0 помилок – 1 лист

Христина Гоянюк, Львів

1 помилка – 1 лист

anna…@gmail.com*.

2 помилки – 15 листів

1. gala…@gmail.com*;

2. Коник Анастасія;

3. Мельниченко Ольга Іванівна, м. Шумськ;

4. Гузій Ольга, с. Розвадів, Миколаївського р-ну, Львівської обл.;

5. Вікторія Кригер;

6. Сердюк Анатолій, м. Запоріжжя;

7. Сергій Малафій;

8. Дмитрук Олег;

9. Збандут Софія;

10. Федоришин Ольга, м. Тисмениця;

11. Нікуліна Олена, м. Краматорськ;

12. Островська Леоніда Францівна, с. Світильня, Броварського р-ну, Київської обл.;

13. Тишкевич Анна, м. Київ;

14. Кашуба Ірина, м. Київ;

15. Закальська Ярина, м. Київ.

Український поет і засновник видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Іван Малкович надав 17 книжок для переможців. Переможниця, що не припустилась жодної помилки, отримає «Антологію української поезії», а решта – «Вибране» Ліни Костенко.

Також серед робіт учасників були листи шрифтом Брайля. Перевіряла листи, написані шрифтом Брайля, Марина Потеляхіна, працівниця Центральної спеціалізованої бібліотека для сліпих ім. М. Островського у Києві. На жаль, ці роботи з помилками, але для незрячих дітей з Харкова, які брали участь у радіодиктанті, Українське радіо також підготувало подарунки – диски з аудіокнигами (творами зі шкільної програми).

* З метою захисту персональних даних повна адреса електронної пошти адресатів не наводиться. Редакція UA: Українське радіо зв’яжеться з переможцями для вручення винагород.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я