Перуанський письменник Маріо Варґас Льйоса підтримав Україну у розмові із Сергієм Жаданом

0

29 червня український письменний Сергій Жадан у своєму Twitter написав, що мав розмову з перуанським письменником Маріо Варґасом Льйосою про повномасштабне вторгнення росії до України, а також повідомив, що Льйоса підтримує українців у цьому протистоянні.

«Підтримує нас, переживає, запропонував іще раз зустрітись, щоби більше поговорити про літературу», — зазначив Жадан.

Це не вперше, коли перуанський письменник висловлюється на підтримку України. Ще у 2014 році, за сприяння посольства Іспанії, Льйоса відвідав Україну, побувавши у Києві й Дніпрі.

«Я дуже хотів відвідати Україну, адже мене також надзвичайно схвилював і надихнув цей рух громадянського суспільства, яке хоче покінчити з авторитарною традицією, рух суспільства, якому набрид постійний російський інтервенціонізм, якому набридла корупція (…). Вірю, що тут, в Україні, відбувся героїчний подвиг в ім‘я свободи, який глибоко вразив усіх чоловіків і жінок світу, усіх, хто цінує демократію, законність і свободу», — додав Льйоса

Хорхе Маріо Педро Варґас Льйоса — перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010 за «картографію владних структур і гостре зображення людського опору, бунту й поразки».

Як ще у світі підтримують Україну

Фото: Getty Images

Поліна Горлач

suspilne.media

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я