Презентовано укладену «Антологію творів письменників Черкащини про Тараса Шевченка»

0
207

На Тарасовій Горі у день ПОВЕРНЕННЯ ШЕВЧЕНКА в Україну в. о. генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко презентувала укладену «Антологію творів письменників Черкащини про Тараса Шевченка», куди ввійшла сотня імен: починаючи від сучасників Поета і закінчуючи молодими сучасними літераторами.

«Дякую видавчині Юлії Чабаненко за круте видання, а обласній владі — за підтримку книговидавничої справи. Моїм колегам із Шевченківського національного заповідника — за читання поезій про Тараса з антології. Юрію Кардашу — за чудове відео. Працюємо на українську справу», – пише у фейсбуку Валентина Коваленко.

«Тарасову Гору навідала потужна делегація на чолі з головою Національної спілки письменників України Михайлом Сидоржевський: Павло Мовчан, Анатолій Паламаренко, Петро Засенко, Іван Заєць, Василь Нечепа, Борис Пономаренко, Інна Ковальчук, Сергій Пасько. І Микола Томенко з командою «Рідної країни». Митці та громадські діячі взяли участь презентації вперше виданої у нашім краї «Антології творів письменників Черкащини», а також обговорили сучасні проблеми українства, особливо питання збереження культурної спадщини», — зазначає Валентина Коваленко.

Серед авторів антології і журналіст «Прочерку» Назарій Вівчарик.

22 травня – 161 річниця перепоховання праху Т. Г. Шевченка. Представники влади, працівники заповідника та громадськість вшанували Кобзаря і поклали квіти до його пам’ятника на Чернечій горі.

procherk.info

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я