Російські війська загрожують світовій безпеці – СКУ закликає міжнародну спільноту підтримати Україну

0
330

Світовий Конгрес Українців (СКУ) глибоко стурбований стягуванням Росією своїх військ до кордонів з Україною та порушенням перемир’я на Донбасі. Не меншу стурбованість викликає й низка останніх провокативних заяв стосовно України у виконанні Президента РФ Володимира Путіна, інших російських високопосадовців і медіа. Усі ці події сигналізують про те, що Москва може розпочати новий військовий наступ на Україну. Про це повідомляє ukrainianworldcongress.org.

Останніми тижнями Російська Федерація здійснювала накопичення безпрецедентної кількості військ уздовж кордонів України, особливо на території окупованого Кримського півострову, а також у Ростовській, Брянській та Воронізькій областях РФ. Ця активність збіглася у часі з порушенням режиму припинення вогню контрольованими Росією силами вздовж Лінії розмежування на охопленій війною території Донбасу і призвела до загибелі та поранень кількох українських військовослужбовців.

Нинішня ескалація конфлікту на сході та півдні України, найбільша за всі останні роки, становить загрозу не лише стабільності України, але й стабільності всього Чорноморського регіону та європейського простору. СКУ засуджує російські провокації, що ведуть до загострення військової обстановки, а також брутальні погрози з боку Міністра зовнішніх справ РФ Сергія Лаврова, який заявив, що у разі ескалації Україні загрожує знищення.

“Ми вітаємо рішучі заяви світових лідерів, зокрема, Президента США Джозефа Байдена та Міністрів закордонних справ Канади і Сполученого Королівства, які засудили останні дії Росії. Ці слова є значною підтримкою для українського народу, який має справу з дедалі більш войовничими та агресивнішими діями російського керівництва. Ми закликаємо всіх європейських лідерів, а також усю світову спільноту разом із Україною твердо встати супроти російської військової агресії, що зростає”,  –  наголосив Президент СКУ Павло Ґрод.

Світовий Конгрес Українців закликає всі українські громади та друзів України у світі пильно відстежувати нинішню ситуацію та закликати уряди своїх країн підтримати Україну у захисті її суверенітету та територіальної цілісності.

Фото із соціальних мереж

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я