Роз’яснення ситуації щодо Луганської ОО НСПУ

0
936

На засіданні Правління НСПУ, що відбулися 31 жовтня 2019 року, було розглянуте питання щодо складної ситуації в Луганській обласній організації НСПУ.

Нагадаємо, що у зв’язку зі смертю голови ЛОО НСПУ Олексія Неживого, у відповідності зі ст. 6.20 Статуту НСПУ, рішенням Секретаріату НСПУ від 26.09.2019 в.о. голови Луганської обласної організації С.Талан було доручено провести звітно-виборні збори Луганської обласної організації НСПУ. При цьому, рішенням Секретаріату, було дозволено, зважаючи на те, що значна частина членів ОО проживають на окупованій території, при врахуванні кворуму зборів брати до уваги лише членів ОО, які мешкають на території, підконтрольній Україні (20 членів НСПУ з 24-х).

Звітно-виборні збори були скликані 27 жовтня, але без участі в.о.голови С.Талан, яка була відсутня. В результаті, у зборах взяли участь лише 6 осіб з 20 (четверо з них проголосували за обрання в.о. голови Т.Дейнегіної), що робить їх нелегітимними, оскільки, згідно зі Статутом НСПУ, збори обласної організації вважаються легітимними, якщо в них бере участь більше половини зареєстрованих членів облорганізації НСПУ.

Відтак, на засіданні Правління НСПУ переважною більшістю голосів (38 – «за», 2 – «проти», 2 – «утримались») ухвалено рішення: беручи до уваги, що у звітно-виборних зборах взяли участь менше половини членів Луганської обласної організації НСПУ, які проживають на території, підконтрольній Україні, визнати нечинними рішення звітно-виборних зборів Луганської обласної організації НСПУ від 26.09.2019. У відповідності зі ст. 6.20 Статуту НСПУ, призначити в.о. голови Луганської обласної організації НСПУ Ганну Гайворонську. В.о. голови Луганської обласної організації НСПУ Г.Гайворонській доручити в термін до 31.01.2020 перереєструвати Луганську обласну організацію НСПУ, а також, у відповідності зі ст. 5.4 Статуту НСПУ, доручити в термін до 30.11.2019 повідомити керівництву НСПУ про дату, місце проведення і квоту для звітно-виборної конференції Луганської обласної організації НСПУ.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я