Стали відомі лавреати премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди за 2021 рік

0
883

У Львівській письменницькій організації відбулося фінальне засідання журі шостої  поспіль Львівської Обласної літературної  премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди, яку призначають у галузі національного державотворення за кращу поетичну збірку патріотичної тематики.  Журі у складі семи осіб визначилися з іменами переможців.

 До фінальної частини літературної борні увійшли книги наступних авторів, яким буде запропонована й участь у виданні  Антології патріотичної поезії, упорядкованої за результатами цьогорічного змагання, а це: «Сиві солов’ї» Петра Остап’юка з Тернопільщини, «Світло на дні бліндажа» Олени Іськів-Миклащук із Хмельниччини, «Нескорені духом» та «Окрилені злети» Левка Воловця зі Львівщини, «Радіо» Галини Іванової з Каховки Херсонської області, «Орбіти уразливих візій» Юлії Курташ-Карп зі Львова, «Холодноярська мова» та «Тільки Бог поета зрозуміє»  Олександра Гордона зі Львова, «Вибране» Ігоря Трача з Німеччини, «Поговорити пошепки» Катерини Тихонової зі Золочева Львівської області та «Антисанітарія» Олега Андрішка з Дніпра.

Лавреатом першої премії став  Петро Остап’юк, другу премію отримає Олександр Гордон, третя відзнака – у Левка Воловця.

Заохочувальний диплом «Молода надія» і премію в дві тисячі гривень отримає Галина Іванова. Почесний диплом у номінації «Гордість нації»  – у  світлої пам’яті Михайла Осадчого (1936 – 1994) – українського поета, прозаїка, журналіста, багатолітнього в’язня радянських концтаборів, автора славнозвісної повісті «Більмо», видавця  підпільного свого часу  журналу «Катедра».

Церемонія нагородження переможців та презентація антологій патріотичної поезії  відбудеться  в кінці червня, про що буде повідомлено додатково.

Від імені організаційної управи

Заслужений діяч мистецтв України Олесь Дяк

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я