У Чорткові презентували нову книгу Петра Федоришина

0

У  Чорткові презентували нову книгу заслуженого журналіста України, редактора, педагога, члена НСПУ Петра Федоришина. Це титанічна праця про історію Чорткова «Таємниці скарбів Садовських». На сторінці Чортківської міської ради у фейсбуку відбулась онлайн-трансляція події. Про це повідомляє tenews.org.ua.

«Таємниці скарбів Садовських» – це другий том історії Чорткова, продовження книги «Світло і тіні Чортківських замків», який охоплює період із 1772 року по 1918 (ідеться на сайті Чортківської міської ради). Працюючи над книгою, автор збирав документи не лише з українських архівів, а й із багатьох польських та австрійських. Для тих, хто цікавиться історією рідного краю, відкриваються її нові, раніше не відомі сторінки.

Головний редактор газети «Вільне життя плюс» Петро Федоришин – автор низки книг:«Карате-до для всіх» (1989, 1991), «Відгомін століть» (1997),«Преса і українська державність» (1998),«І великі мали гроші» (1999), «Словник українських імен біблійного походження» (2001),«У водовертях Серету» (2012), «Важкий кожух, але свій» (2015),«Світло і тіні чортківських замків» (2019).

Презентація книги Петра Федоришина «Таємниці скарбів Садовських».

Світлина — chortkiv.evening.


Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я