Україна створює реєстр шкоди, заподіяної окупацією Росією Криму

0
207

Україна працює над створенням реєстру шкоди, заподіяної державі внаслідок окупації Росією Криму.

Про це йдеться в оприлюдненій напередодні Стратегії деокупації та реінтеграції Криму, повідомляє проєкт Радіо Свобода «Крим.Реалії».

«Україна створює реєстр заподіяної шкоди державі Україна, її громадянам і юридичним особам у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією території України», — мовиться у тексті Стратегії.

Згідно з документом, Україна також створює реєстр шкоди, заподіяної в результаті дій Росії, «які призвели до забруднення та іншого негативного впливу на навколишнє середовище на тимчасово окупованій території». У документі наголошується, що Україна організовує і здійснює відповідну позовну діяльність у міжнародних судових установах і арбітражах стосовно відшкодування таких збитків і втрат.

«Україна здійснює заходи щодо збереження культурної спадщини на тимчасово окупованій території, зокрема формує реєстр культурних цінностей і музейних колекцій України на тимчасово окупованій території і реєстр утрачених культурних цінностей», — наголошується в документі.

Загалом, як повідомляла АрміяInform, Стратегія деокупації та реінтеграції Криму містить 97 пунктів, у яких викладено позицію України і відповідний план дій, зокрема у сфері захисту прав і свобод людини, економічній політиці, соціальній та гуманітарній політиці, екологічній та інформаційній політиці, а також міжнародному співробітництві.

Джерело: armyinform.com.ua.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я