Уповноважений із захисту державної мови привітав НСПУ з тридцятиліттям

0

Національній спілці письменників України

Шановні друзі!

Радий вітати всю вашу творчу громаду з тридцятиліттям!

Сьогодні, згадуючи передісторію створення Національної спілки, пам’ятаємо про тих фундаторів, які в радянські часи були репресовані й знищені як «вороги народу». Пам’ятаємо й про її очільників різних років, яких уже з нами немає, а це Максим Рильський, Микола Бажан, Олесь Гончар, Юрій Смолич, Павло Загребельний, Юрій Мушкетик, Володимир Яворівський.

30 років тому саме в стінах Спілки письменників точилися дискусії, пов’язані з творенням незалежної України. НСПУ стала осередком Народного руху України, утвердивши курс на Незалежність України та розбудову української державності. Вона була епіцентром політичного життя, а письменники створили перші основоположні документи незалежної України.

І зараз НСПУ як важлива складова національно-політичного життя України стоїть в обороні української мови, а її члени, без сумніву, – серед моральних лідерів нації.  

Незважаючи на те, що наразі Спілка переживає непрості часи і виклики, вона залишається вагомим чинником літературного процесу. До неї долучаються молоді, талановиті літератори як з України, так і з-за кордону. А міжнародний попит на українську літературу зростає з року в рік.

Переконаний, із родини Національної спілки письменників України вийде ще не одне покоління лауреатів премій та авторів хрестоматійних творів.

Бажаю втілення задумів та реалізації найамбітніших планів, перемог та Божого благословення вам на життєвих дорогах!

З повагою Тарас КРЕМІНЬ

Фото з відкритих джерел

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я