В Будинку письменників відбулися поетичні читання, приурочені до Всесвітнього дня письменника

0

3 березня в Камінній залі Будинку письменників відбулися поетичні читання, приурочені до Всесвітнього дня письменника.

До мистецького заходу долучилися як знані поети, так і поети-початківці. Свої твори змогли прочитати представники різних поколінь – здавалося, ніби в старовинній залі Будинку письменників перегукувалися різні епохи, різні літературні стилі та напрямки, а весняні оксамитово-бузкові сутінки, що торкалися високих вікон, надавали дійству ще більшої вишуканості та врочистості.

Вечір розпочався привітанням голови НСПУ Михайла Сидоржевського не лише колег по перу, а й усіх, хто залюблений у книжку та красне слово. До того ж він розповів і про історію цього свята, а також чому й коли Всесвітній день письменника почали святкувати в Україні.

Заступник голови НСПУ письменниця Тетяна Фольварочна була чудовим модератором, яка жодного присутнього не оминала своєю щирою усмішкою та увагою.

Свої твори виконали: Михайло Сидоржевський, Юлія Бережко-Камінська, Наталія Дзюбенко-Мейс, Лариса Недін, Борис Пономаренко, Алла Диба, Ніна Шаварська, Ярослав Чорногуз, Валентина Козак, Тетяна Левицька, Алла Топчій, Микола Слюсаревський, Валентина Розум, В’ячеслав Гук, Тетяна Фольварочна, Людмила Житня та Анатолій Демчук.

Прозвучали вірші на різноманітну тематику: філософську, пейзажну, любовну, громадянську…

Поетичні читання минули у теплій затишній атмосфері, де кожен присутній мав змогу відчути справжню магію поетичного слова та живодайне джерело української пісні.

Пресслужба НСПУ

Передплатіть «Українську літературну газету» в паперовому форматі! Передплатний індекс: 49118.

Передплатіть «Українську літературну газету» в електронному форматі.

“Українську літературну газету” можна придбати в Києві у Будинку письменників за адресою м. Київ, вул. Банкова, 2.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я