ВАЖЛИВО: Голова НСПУ М.Сидоржевський про незаконні дії В.Даниленка

0

 

Цинічно ігноруючи Ухвалу Правління Національної спілки письменників України від 1.02.2019 року як вищого органу НСПУ, а також зухвало порушивши Накази голови НСПУ від 4 і 6 лютого, колишній голова Київської письменницької організації, колишній член Національної спілки письменників України Володимир Даниленко, усунутий на засіданні Правління НСПУ з посади і виключений зі Спілки письменників за грубі порушення Статуту НСПУ та публічне паплюження і дискредитацію НСПУ і її керівництва, увечері 6 лютого з групою членів НСПУ, яких він називає «Правлінням Київської організації НСПУ», НЕЗАКОННО ПРОНИК ДО СЛУЖБОВОГО ПРИМІЩЕННЯ НСПУ – кабінету № 14 голови КО НСПУ.

Оскільки двері до кабінету № 14 були опечатані згідно з наказом голови НСПУ, а ключі від цього кабінету, згідно з наказом голови НСПУ, охороні було тимчасово, до розв’язання ситуації, заборонено видавати, В.Даниленко, зірвавши паперову пломбу, відкрив двері до кабінету №14, скориставшись при цьому своїм особистим ключем, якого він виготовив.

ФАКТИЧНО МАЄ МІСЦЕ НЕЗАКОННЕ ПРОНИКНЕННЯ ДО СЛУЖБОВОГО ПРИМІЩЕННЯ НСПУ СТОРОННЬОЇ ОСОБИ, оскільки гр. Даниленко на даний час не є ні головою КО НСПУ, ні членом НСПУ. Такі дії будуть кваліфікуватися відповідно до чинного законодавства, і гр. Даниленко повинен усвідомлювати всі можливі наслідки.

Я особисто, у присутності членів т.зв. Правління КО НСПУ, попередив гр. Даниленка про незаконність його дій, заявивши, що, як голова НСПУ, який несе відповідальність за дотримання Статуту НСПУ і чинного законодавства в межах діяльності НСПУ, БУДУ ЗМУШЕНИЙ ДІЯТИ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.

 

Михайло Сидоржевський,

голова НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я