Відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника НСПУ М.Сидоржевського відбулось чергове засідання Сектератіату НСПУ, на якому ухвалено рішення про скликання засідання Приймальної комісії НСПУ, а 12 березня – засідання Правління НСПУ.

На початку засідання Михайло Сидоржевський вручив дипломи лауреатам Літературної премії імені Платона Воронька. Нагороди отримали: Леся Мовчун — за книгу «Рожевий записник детектива Стасика» та Леся Пронь — за поетичну книгу «Чути дзвоники святкові».

Очільник НСПУ поінформував про складне фінансове становище НСПУ в зв’язку із зволіканням з боку Міністерства культури, молоді спорту забезпечення бюджетного фінансування національних творчих спілок. 

Внесено зміни до складу журі Літературно-мистецької премії «Київ» імені Євгена Плужника – у зв’язку з ротацією до нового складу журі увійшла голова Київської організації НСПУ Марія Морозенко.

Про підготовку до Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій», яке планується до проведення на Донеччині, доповіла заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна.

Марія Морозенко розповіла про поточну роботу Видавничої ради, плани щодо співпраці з місцевими органами влади у галузі книговидання. 25 лютого КО НСПУ спільно з Кабінетом молодого автора НСПУ проведуть Київський форум молодих літераторів. Заплановано також проведення заходів до Всесвітнього дня поезії у навчальних закладах Києва.

Про свою роботу звітували директор видавництва «Український письменник» Василь Клічак та головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Куліда.

Секретар по роботі з молодими Юлія Бережко-Камінська інформувала про нові проекти Кабінету молодого автора. Наразі триває прийом заявок на участь в новому етапі творчого конкурсу «Камертон», налагоджується співпраця з книгарнею в місті Сєвєродонецьк. Також планується проведення Всеукраїнської наради молодих літераторів.

Про роботу Прес-центру звітували прес-секретар НСПУ Єлена Ковтун та співробітник прес-центру Микола Владзімірський.

Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я