Відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулось засідання Секретаріату НСПУ.

Під час засідання Секретаріату був детально розглянутий план пріоритетних заходів НСПУ на березень.

Голова НСПУ Михайло Сидоржевський зазначив, що на сьогодні НСПУ знаходиться у важкому фінансовому становищі, що зумовлено призупиненням фінансування Міністерством культури, молоді і спорту у зв’язку з переглядом статей Державного бюджету в частині фінансування Національних творчих спілок. М. Сидоржевський наголосив, що, незважаючи на це, НСПУ не припиняє активної культурно-мистецької та просвітницької діяльності, максимально задіюючи власні ресурси та вдаючись до режиму суворої економії.

Заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна доповіла про поточну підготовку до Міжнародного літературно-мистецького свята «В сім вольній, новій». Тетяна Фольварочна повідомила також про майже завершений етап підготовки до друку Письменницького довідника.

М.Сидоржевський зачитав заяву Валерія Герасимчука про добровільне, у зв’язку зі станом здоров’я, складання повноважень члена Секретаріату НСПУ. У зв’язку з чим Секретаріатом було ухвалене рішення рекомендувати Правлінню НСПУ вивести В. Герасимчука зі складу Секретаріату.

У зв’язку зі смертю Олександра Медка, голови Запорізької ОО НСПУ, ухвалено призначити в.о. очільника  організації чинного заступника голови ОО — Ольгу Стадніченко. Доручити О. Стадніченко до 15 квітня скликати позачергові збори, на яких обрати голову обласної організації.

Секретаріатом НСПУ був ретельно розглянутий та затверджений голосуванням список кандидатів на дворічні та пожиттєві Президентські стипендії.

Про роботу Видавничої ради НСПУ звітувала Л. Максименко. М.Сидоржевський висловив незадоволення поточною роботою Видавничої ради – зокрема, відсутністю позитивних результатів та зрушень. Наступне скликання Видавничої ради відбудеться 10 березня, на ньому будуть розглянуті короткострокові плани роботи та методи їх виконання.

Про роботу бібліотеки НСПУ доповідала бібліотекар читального залу О. Хижна. Секретаріатом ухвалено створення робочої групи на чолі з Т.Фольварочною для контролю процесу переобліку та списання застарілого фонду бібліотеки.

Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я