Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0

26 лютого під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулось розширене засідання Секретаріату НСПУ, на яке були запрошені голови творчих об’єднань Київської організації НСПУ.

Михайло Сидоржевський виступив з інформацією про невиконання колишнім очільником КО НСПУ Володимиром Даниленком рішень Правління НСПУ від 1.02.2019 та Секретаріату НСПУ від 6.02.2019 і 12.02.2019 та саботування доручень голови НСПУ. У зв’язку з тим, що колишнє керівництво КО НСПУ досі не передало документи та печатки організації в.о. голови КО НСПУ Марії Мороз (Морозенко), керівництво НСПУ готує заяви до слідчих органів.

Марія Морозенко доповіла про підготовку до конференції КО НСПУ та співпрацю з головами творчих об’єднань Київської організації. 

Було обговорено питання функціонування роботи бібліотеки НСПУ. Ухвалено створити спеціальну робочу групу, яка вивчить питання ефективного використання бібліотеки.  

М. Сидоржевський запропонував видати окремим виданням Статут НСПУ, щоб зробити його доступним для членів Спілки письменників, які не мають доступу в інтернет. Секретар НСПУ Валерій Герасимчук запропонував включити Статут до «Письменницького довідника», що наразі укладається та готується до друку.

Перший заступник голови НСПУ Тетяна Пишнюк (Фольварочна) інформувала про початок робіт з проведення Шевченківського свята 22-24 травня 2019 року. Було затверджено список членів оргкомітету та оголошено орієнтовний план урочистих та просвітницьких заходів Свята.

Відповідальний секретар НСПУ Тетяна Винник оголосила список кандидатів на отримання Президентської стипендії. Рішенням Секретаріату затверджено список з 12 осіб для подання на стипендію. 

Михайло Сидоржевський повідомив про проведення традиційних Шевченківських читань в Будинку письменників, які цього року відбудуться 11 березня о 16:00. 

Під час засідання були розглянуті й інші робочі питання. 

 

Прес-центр НСПУ

 

 

 

 

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я