Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0

4 квітня під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулось чергове засідання Секретаріату НСПУ.

Про підготовку до проведення Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій…», яке цьогоріч відбудеться в Києві  22-24 травня, звітувала голова оргкомітету, заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна (Пишнюк). Станом на сьогодні розроблена основна концепція проведення свята та програма заходів.

Т. Фольварочна спільно з головою КО НСПУ Марією Морозенко звітували про роботу над Письменницьким довідником, а саме — про збір, оновлення та систематизацію інформації про членів НСПУ. М. Морозенко також повідомила про зміни в організації роботи студій та творчих об’єднань КО НСПУ. 

Рішенням Секретаріату НСПУ затверджено оргкомітет з підготовки і проведення заходів, присвячених 250-річчю з дня народження І. Котляревського, у складі: М. Жулинський (голова), М. Сидоржевський, В. Поліщук, М. Степаненко, Н. Кірячок, Є. Нахлік, Т. Винник, Н. Шаварська, С. Комісаренко, Б. Пономаренко, С. Куліда. 

Рішенням Секретаріату також затверджено Положення про Міжнародну літературну премію імені Василя Портяка. Нагадаємо, що рішенням Секретаріату від 14 березня було затверджено склад журі цієї премії на чолі з Василем Трубаєм.

Відбулися зміни в складі журі Літературної премії «Благовіст». Замість В. Портяка, який помер 2 березня 2019 року, членом журі затверджено Аллу Дибу — заступника голови Творчого об’єднання поетів КО НСПУ. 

Богдана Гайворонська, секретар НСПУ з молодіжних питань, повідомила про вихід літературного альманаху «Харків». Секретаріатом НСПУ ухвалено рішення про часткове фінансування видання. 

Були розглянуті й інші питання порядку денного.

 

Прес-центр НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я