Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0

6 червня під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського відбулося засідання Секретаріату НСПУ.

Засідання почалося з вшанування хвилиною мовчання пам’яті Юрія Михайловича Мушкетика. Нагадаємо, Юрій Мушкетик помер 6 червня, прощання з ним відбулося 8 червня у Клубі Кабінету Міністрів України, поховання – на Байковому цвинтарі.

Згідно порядку денного, засідання розпочалося зі звітування щодо виконання Ухвал Секретаріату. Михайло Сидоржевський поінформував про звітно-виборні збори в кількох обласних організація НСПУ, які відбулися останнім часом.

Заступник голови НСПУ Тетяна Фольварочна звітувала про проведення Міжнародного Шевченківького літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій…», що відбулося у Києві 22-24 травня. Також вона розповіла про роботу над підготовкою Письменницького довідника.

Марія Морозенко, голова КО НСПУ, звітувала про збори Правління КО НСПУ. Олександр Божко звітував про проведення зустрічі з китайською письменницькою делегацією, та налагодження творчих і ділових зв’язків, перспективи співпраці, зокрема у підготовці перекладачів. Сергій Куліда, головний редактор «Літературної України», доповів про складнощі, з якими довелося зіштовхнутися газеті. Було порушене питання про пошук спонсорів та шляхів фінансування.

Урочистою частиною засідання Секретаріату НСПУ стало нагородження Антонії Цвід організаторами міжнародного заходу «Тарас Шевченко єднає народи» відзнакою за трилогію «Возлюбленик муз і грацій». Михайло Сидоржевський також вручив Олександру Божку подяку від Київського міського голови В. Кличка за плідну багаторічну працю в галузі культури та літератури.

Під час засідання були розглянуті інші питання порядку денного.

Прес-центр НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я