Відбулось засідання Секретаріату НСПУ

0

Під головуванням очільника Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського 18 січня відбулося засідання Секретаріату НСПУ, результатом якого стала низка доручень та ухвал для врегулювання діяльності Спілки. 

На Секретаріаті розглянуто  питання з приводу орендних відносин з ТОВ «Євротранзит» і ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія». На засіданні був присутній представник цих кампаній Андрій Сенченко. Як відомо, 4 лютого завершується термін дії угоди оренди спілчанського приміщення ТОВ «Євротранзит». Ще 21 серпня минулого року керівництво НСПУ направило керівництву ТОВ «Євротранзит» повідомлення про дострокове розірвання угоди про оренду — з причини постійного порушення орендарем термінів проплат і значної заборгованості. Орендар відмовився звільнити приміщення. Відтак, на нинішньому засіданні Секретаріату за результатами обговорення  ухвалено зобов’язати ТОВ «Євротранзит» і ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія» в термін до 1 лютого повністю погасити заборгованість. Загальна сума боргу, включаючи січень 2018 року, складає близько 754 000 грн.  На наступному засіданні Секретаріат розгляне питання щодо продовження (розірвання) орендних відносин з ТОВ «Євротранзит» і ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія».

Голова НСПУ М.Сидоржевський зазначив, що необхідно невідкладно вирішувати також інші питання ефективного використання спілчанського майна.

Голова також повідомив, що бюджетне фінансування Спілки на 2018 рік залишилось на рівні 2015 – 2017 років, тобто 920 тис. грн. на рік. Однак перших п’ять місяців усі національні творчі спілки, в тому числі НСПУ, будуть фінансуватися в розмірі всього по 24 тис. грн. на місяць, відтак і для працівників апарату, і для керівництва обласних організацій у першому півріччі, на жаль, можливі значні затримки в отриманні зарплатні.

Відповідальний секретар Тетяна Фольварочна доповіла про те, що лише шість обласних організацій надіслали свої плани основних (орієнтовних) заходів на 2018 рік.  Вчасно до НСПУ надійшли листи від керівників Закарпатської, Сумської, Чернівецької, Луганської, Івано-Франківської та Хмельницької обласних організацій НСПУ. Решта керівників організацій мають надіслати плани роботи до 24 січня.    

М. Сидоржевський повідомив, що запланований  круглий стіл  «Підсумки літературного сезону 2017»  відбудеться 1 лютого. Під час заходу фахівці та гості будуть обговорювати літературні явища, тенденції минулого року. 

Також розглянуто інші питання порядку денного. Зокрема, на Секретаріаті до комісії з творчої спадщини імені О. Гончара кооптовані Михайло Шевченко та Віталій Абліцов. 

Крім того,  Секретаріат розглянув питання щодо перейменування вулиць. Прийнято ухвалу, згідно з якою родичі письменників з метою перейменування вулиць іменами відомих визначних померлих літературних діячів мають надавати на розгляд Секретаріату пропозиції щодо перейменування конкретних вулиць. 

Прес-служба НСПУ

 

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я