Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

0

Під головуванням очільника НСПУ Михайла Сидоржевського відбулося чергове засідання Секретаріату НСПУ.

Відповідальний секретар НСПУ Микола Гриценко доповів про підготовку необхідної документації щодо встановлення пам’ятних дощок на будинках письменників Леоніда Тендюка і Григора Тютюнника, а також щодо встановлення меморіальної дошки на Будинку НСПУ, присвяченої Народному Руху України.

На засідання Секретаріату голова НСПУ доповів про проведення звітно-виборних зборів в обласних осередках НСПУ, про підготовку відповідної документації щодо встановлення пам’ятної дошки письменнику Михайлові Слабошпицькому, а також проінформував про роботу щодо того, щоб одну з вулиць Києва було названо на честь М. Слабошпицького. Було затверджено журі Літературної премії імені М.Слабошпицького, до складу якого ввійшли: Світлана Короненко-Слабошпицька (голова журі), Любов Голота, В. Гужва, В. Поліщук, М. Сидоржевський, Ю. Щербак.

Заступник голови КО НСПУ Борис Пономаренко доповів про підготовку до проведення заходів, приурочених до 30-річчя Національної спілки письменників України.  Зокрема, присутні заслухали його інформацію про нагороди письменникам із нагоди цього свята, про буклет, присвячений історії НСПУ і який перебуває в поліграфічному виробництві, про учасників і гостей, запрошених на урочистості. Також на засіданні обговорили й узгодили сценарій святкування цієї події.

На засіданні Секретаріату було повідомлено й про завершальну роботу над письменницьким довідником, який перебуває в поліграфічному виробництві.

Під час засідання були розглянуті й інші питання порядку денного, зокрема було затверджене положення про мистецький конкурс «Кольори художнього слова», який заснувала Національна спілка письменників України (творче об’єднання дитячих письменників Київської організації НСПУ) і Київський Палац дітей та юнацтва. Цей конкурс присвячений 30-річчю Незалежності України та 30-річчю Національної спілки письменників України.

Секретаріат НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я