Відбулося чергове засідання Секретаріату Національної спілки письменників України

0

Секретаріат Національної спілки письменників України затвердив Заяву щодо загрози російської агресії.

«Ми, українські письменники, – говориться зокрема в заяві, – висловлюємо глибоку подяку демократичним країнам, які стали на захист незалежності й територіальної цілісності України. Підтримка цих країн є надзвичайно важливою для нас, українців. Ми усвідомлюємо, що захист України від путінської орди – це захист демократичної Європи, гарантії збереження миру на всій планеті.

Ми також дякуємо російський інтелігенції, духовній еліті Росії, за голос протесту проти війни, якою загрожує Україні і демократичному світові Кремль. «Заява прихильників миру проти Партії війни в російському керівництві» – важливе свідчення того, що в російському суспільстві є люди, вільні від тотального зомбування, здійснюваного путінським режимом.

Ми переконані, що потужна і дієва підтримка демократичних держав, а також солідарність людей доброї волі з різних країн зупинить російського агресора і збереже світ від катастрофи».

Голова НСПУ Михайло Сидоржевський доповів про фінансово-майнові справи НСПУ, поінформував про результати звітно-виборних зборів Миколаївської ОО НСПУ, де головою було обрано Віру Марущак, повідомив про ініціативу письменника з Харківщини Леоніда Томи заснувати на Харківщині літературну премію ім. Григорія Данилевського, порушив питання щодо проведення 9 березня Шевченківських читань, а також представив рішення щодо спорудження пам’ятника письменнику Василеві Портяку у Фастові.

Секретаріатом затверджено план проведення літературно-мистецьких заходів НСПУ на 2022 рік, а також узгоджено режим роботи апарату НСПУ на період гострої фази карантину.

Головний редактор видавництва «Український письменник» Василь Клічак повідомив про завершення підготовки до друку Довідника НСПУ.

Секретаріатом внесені зміни до складу журі літературних премій НСПУ та ухвалене рішення про висунення представників НСПУ до складу журі літературної премії імені Олеся Гончара Кабінету міністрів України.

Секретаріатом було розглянуто й низку інших питань порядку денного.

 Пресслужба НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я