Вийшов новий випуск журналу «Київ» № 9-10, 2021

0
1170

Шановні читачі часопису «Київ»! Протягом останніх десяти років ціна журналу залишалася незмінною ‒ 25 гривень на місяць. Цього року Укрпошта збільшила вартість доставки на 100 гривень. Водночас компанія «АС Медіа», котра теж організовувала передплату і доставляла журнал по всій Україні, закрилася і привласнила собі наші гроші за рік. Жодні телефони Демаша Олександра Гарійовича та Зубенка Сергія Васильовича не відповідають і, ясна річ, не обізвуться ніколи, лише прізвища залишилися нам на пам′ять.

Проте ми виходимо. І надіємося, що будемо виходити, зокрема і з вашою допомогою. Свій до свого по своє, ‒ колись, за підйому національного духу, лунала ця формула. Вона і нині не втратила свого значення. Нагадуємо, що передплата на журнал «Київ» на 2021 рік триває. Наш індекс — 74257. Дуже дякуємо нашим читачам, які попри всі негаразди залишаються з нами.

«КИЇВ» №9-10

ПРОЗА

Валерій ГУЖВА. ТЕМНИЙ БІК МІСЯЦЯ. Роман
Роман ГОРАК. ПІД ДАМОКЛОВИМ МЕЧЕМ. Роман-есей. Закінчення
Марія МОРОЗЕНКО. МОЇ ОБРАЗОЧКИ
Ольга КІС. ЛЮДИ БОЖІ. Глави з роману
Роман ПАВЛИШИН. СПОГАДИ. Продовження
Іван ЧЕНДЕЙ. ЩОДЕННИК. Продовження
Дитяча поличка
Григорій КИЯШКО. ВІЙНА Є ВІЙНА. Глави з роману

ПОЕЗІЯ

Ірина МИРОНЕНКО. КАРАНТИННИЙ КАЛЕНДАР
Ганна КОСТІВ-ГУСКА. ВИБРАНЕ
Катерина ДЕВДЕРА. НАЧАЛО

КРИТИКА

Анна-Віталія ПАЛІЙ. ПІСНЯ БАРВИ ЗОЛОТОГО НЕБА

МИСТЕЦТВО

Леся СТЕПОВИЧКА. ДВІ ЗУСТРІЧІ З ЕММОЮ АНДІЄВСЬКОЮ НАПЕРЕДОДНІ ЮВІЛЕЙНОГО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Придбати часопис «Київ» можна у книгарнях «Є», що на вулицях: Лисенка, З; Толстого, 1; Спаській, 5; у книгарні видавництва «Смолоскип» по вул. Межигірській, 21 та на Банковій, 2.

Для охочих підтримати «КИЇВ» ‒ наш розрахунковий рахунок: IBAN UA 81 300658 0000026001046101102 у банку АТ «ПІРЕУС-БАНК МКБ», МФО 300658

До зустрічі на сторінках журналу!

Джерело: facebook.com.

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я