З метою збереження пам’яті про письменника Володимира Луценка правління Дніпропетровської обласної організації НСПУ планує видати книгу спогадів

0

Ім’я Володимира Антоновича Луценка відоме далеко за межами Дніпропетровської області. Багатьом пощастило співпрацювати з ним на журналістській ниві, зокрема – й на обласному телебаченні. Знаний він як гуморист і сатирик, літературний критик. Понад вісім років очолював Дніпропетровську обласну організацію Національної спілки письменників України.

З метою збереження пам’яті про Володимира Антоновича Луценка правління Дніпропетровської обласної організації НСПУ планує видати книгу спогадів.

Запрошуємо до участі письменників, журналістів, науковців-філологів, шанувальників літератури – знайомими із творчістю письменника або й особисто, поділитися спогадами про нього.

Усі охочі взяти участь у створенні книги спогадів мають надіслати на електронну адресу evgen_bezus@ukr.net спогади, відгуки на твори та наукові статті, присвячені творчості В. А. Луценка, виключно українською мовою.

Будемо також вдячні за надіслані світлини, малюнки, на яких зображений Володимир Антонович.

Прийом матеріалів – до 06 вересня 2021р.

Правління ДОО НСПУ

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я