Заява Секретаріату Національної спілки письменників України у зв’язку з геноцидом українського народу, влаштованого нацистською росією

0
460

Ми, українські письменники, не можемо стояти осторонь тих жахних і кривавих злочинів, учинених на землі суверенної мирної України нацистською росією.

Як відомо, після втечі кремлівських головорізів із території Київщини не лише Україна, а й уся світова спільнота стала свідком жахливих злочинів, скоєних рашистами щодо мирного населення України.

Російські головорізи залили кров’ю невинних жертв колись гарні й затишні містечка під Києвом – Ворзель, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Бородянку та багато інших містечок і сіл, куди ступила брудна нога рашистського окупанта.

Упродовж місяця російські покидьки знущалися з мирного населення окупованої Київщини. Ці ревні послідовники Гітлера грабували, ґвалтували, вбивали, рубали, різали, топили в річках і колодязях мирних українців тільки за те, що вони українці!!! Уявіть лишень: від рук російських катів тільки у невеличкій Бучі загинуло щонайменше 400 осіб! І це переважно діти, жінки, люди похилого віку!

Зараз стають відомі жахні подробиці звірств, скоєних путінцями у ще одному населеному пункті багатостраждальної Київщини – Бородянці!

Ми можемо собі лише уявити, що відбувається в інших окупованих містах і селах, де засіло й заливає кров’ю українську землю чорне російське зло!

Мирну суверенну Україну окупували зграї скажених російських виродків, наркоманів, збоченців, мародерів і вбивць!

Цей кривавий геноцид українського народу нацистською росією можна порівняти з геноцидом євреїв під час Другої світової війни!

Ми, представники української інтелігенції, звертаємося до світової спільноти і лідерів громадської думки – покарайте це диявольське лихо, яке суне з півночі й намагається загарбати, поглинути й знищити не лише Україну, а й увесь демократичний світ! Бо сьогодні жертвою путінської росії стала мирна Україна, а завтра може стати будь-яка країна Європи, на яку націлився збожеволілий путін.

Також ми звертаємося до Президента України і світових лідерів, аби жоден російський солдат, який перетинав і перетинає український кордон, а також уся російська еліта, причетна до геноциду української нації, не уникли покарання!

Слава воїнам ЗСУ! Слава Україні!

Секретаріат Національної спілки письменників України

Прокоментуєте?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Прокоментуйте!
Напишіть Ваше ім'я